Організатори і партнери

Організатори

Ми – та сама крапля в океані. Крапля, безліч яких створюють океан народної підтримки країни в тяжкий час.

Ми покинули свої творчі професії задля того, щоб допомагати:
– Військовим – закуповуємо/ доставляємо необхідне обладнання , закриваємо їх тактичні і побутові потреби .
– Лікарям – допомагаємо рятувати та лікувати людей, забезпечуємо їх необхідними медикаментами та мед обладнанням.
– Зоозахисникам – доставляємо ліки і їжу притулкам для тварин.

Ми працюємо в Україні, але з нами ще багато наших друзів-однодумців за кордоном, що збирають важливі та іноді рідкісні речі для Захисників і передають нам. І ми, і вони – всі прагнемо прискорити перемогу України. Ми робимо, що можемо , щоб зупинити ворога. І щоб наші Захисники – повернулись до нас живими і здоровими!

Асоціація “Покоління” пропагує цінності, пов’язані з ідеями вільного суспільства, створенням і захисту механізмів вільної ринкової економіки та повагою до польських традицій і культури. Особливе місце в діяльності Асоціації займає новітня історія Польщі. Асоціація «Покоління» безперервно підтримує демократичні рухи в Україні з 2014 року, організовуючи гуманітарну допомогу на різних рівнях та підтримуючи інтеграцію біженців, які були змушені покинути країну внаслідок військових дій. Ця допомога триває з лютого 2022 року шляхом самостійної доставки необхідних речей у райони, що постраждали від бойових дій, в т.ч перев’язувальні матеріали, продукти харчування, миючі засоби. Асоціація співпрацює з багатьма установами та організаціями в Україні та активно підтримує процес інтеграції біженців у Польщі. Асоціація також багато років веде видавничу діяльність, організовує загальнонаціональні освітні та культурні заходи.

Polski Zespół Humanitarny (Польська гуманітарна група) здійснює гуманітарну діяльність для жертв воєн, епідемій, стихійних лих, а також допомагає людям, яким загрожує соціальна ізоляція, та найбіднішим. Спеціалізується на організації екстреної та спеціалізованої гуманітарної, медико-санітарної допомоги. Займається просуванням громадянської позиції та підвищенням обізнаності про проблеми міграції в сучасній Європі.

СтратегІЧНИЙ СПОНСОР

Партнери

Патронат

Міністерство культури та національної спадщини Польщі та прем’єр-міністра Польщі Матеуш Моравецький.

медіапатронат

ukUkrainian